Reklama

Peugeot 408 dostępny do zamawiania. Na początek specjalna wersja premierowa

Peugeot rozpoczął zbieranie zamówień na model 408. Na początek dostępna jest wyłącznie limitowana, bogato wyposażona wersja First Edition. Auto nie jest jeszcze dostępne w salonach, zamówienia można składać na stronie internetowej.

Jeśli ktoś jest zainteresowany Peugeotem 408 powinien się pospieszyć - na polski rynek trafi tylko 300 egzemplarzy wersji First Edition.

Peugeot 408 - na początek plug-in

Premierowa wersja dostępna jest tylko w jednej wersji napędowej. Jest to hybryda typu plug-in o mocy systemowej wynoszącej 225 KM. I to właśnie na wykorzystanie możliwości silnika elektrycznego producent położył nacisk w wersji premierowej, ponieważ w wyposażeniu standardowym znajdziemy pakiet Electric Pack.

Zawiera on wallboxa o mocy 7,4 kW, wyposażonego w kabel o długości 5 m, który zakończony jest wtyczką Type2. Ponadto w pakiecie znajdziemy także kartę prepaid sieci GreenWay, która umożliwia nam "zatankowanie" w Europie Środkowo-Wschodniej 200 kWh energii z ogólnodostępnych stacji. Taka ilość energii powinna wystarczyć na przejechanie ok. 1000 km.

Reklama

Peugeot 408 - bogate wyposażenie

Peugeot 408 First Edition to samochód bogato wyposażony. We wnętrzu znajdziemy wirtualne zegary, ekran dotykowy o przekątnej 10 cali oraz system infotainment i-Connect Advanced, który oddaje do dyspozycji kierowcy m.in. nawigację online i którym można sterować za pomocą głosu. Fotele wersji premierowej wykończono trzema różnymi materiałami - skórą ekologiczną, tkaniną i Alcantarą.

Z zewnątrz Peugeota 408 First Edition poznamy po niebieskim lakierze o nazwie Obsession oraz 20-calowych felgach w specjalnym wzorze.

Peugeot 408 - dostępny w sieci

Premierowa wersja Peugeota 408 nie jest dostępna w salonach, zamówienia na nią można składać wyłącznie online za pośrednictwem strony producenta. Aby stać się posiadaczem jednego z egzemplarzy tej limitowanej edycji, należy wydać 211 100 zł.

Zamawiając Peugeota 408 First Edition można wybrać dowolne miejsce jego odbioru. Samochód może zostać dostarczony do jednego z salonów lub bezpośrednio pod dom. Kolejne wersje wyposażeniowe Peugeota 408 dostępne będą po jego oficjalnej premierze, która zaplanowana jest na październikowy salon samochodowy w Paryżu.

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Peugeot 408 | premiera | wersja limitowana

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy