Reklama

Nowa wersja chevroleta cruze

Na salonie samochodowym w Paryżu Chevrolet zaprezentuje model cruze w wersji hatchback.

Chevrolet cruze to samochód globalny, sprzedawany w 70 krajach na całym świecie. Ostatnio został najchętniej kupowanym modelem tej marki, wyprzedzając aveo.

Reklama

Obecnie cruze dostępny jest tylko jako sedan, tymczasem 65 procent samochodów sprzedawanych w segmencie C posiada nadwozia typu hatchback. Jest się o co bić tym bardziej, że segment samochodów kompaktów stanowi ponad 1/4 całego europejskiego rynku.

Chevrolet cruze został wprowadzony do sprzedaży wiosną zeszłego roku. Auto spotkało się ze stosunkowo ciepłym przyjęciem, szczególnie na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej. Klientów przyciągała ciekawa stylistyka, wysoka ocena Euro NCAP (5 gwiazdek) oraz niskie ceny.

O nowej wersji cruze'a wiadomo na razie niewiele. Samochód ma mieć bagażnik o pojemności 400 litrów i dzieloną tylną kanapę. Hatchback trafi do sprzedaży w połowie przyszłego roku, ceny nie są jeszcze znane.

Nie wiadomo również, czy Chevrolet planuje cruze'a w wersji kombi.

Zostań fanem naszego profilu na Facebooku. Tam można wygrać wiele motoryzacyjnych gadżetów, oraz już niebawem... samochód na weekend z pełnym bakiem! Wystarczy kliknąć w "lubię to" w poniższej ramce.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Alex Minsky | Chevrolet Cruze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje