Reklama

Mercedes sprinter prawie jak maybach

Mercedes sprinter przeciętnemu Polakowi kojarzy się z białym dostawczakiem, którego kierowca najczęściej, wie że są jakieś przepisy, ale uważa, że go nie obowiązują.

Sporo tych samochodów pełni również rolę busów, w których na jedno miejsce przypada średnio dwóch pasażerów, co wcale nie powstrzymuje kierowcy od zabierania kolejnych.

Jednak sprinterem można podróżować w dużo bardziej komfortowych warunkach. Przekonuje nas o tym amerykańska firma Brilliant Transportation, która świadczy usługi przewozowe w okolicach Nowego Jorku i Los Angeles.

Otóż firma ta zbudowała na bazie mercedesa sprinter pojazd, który komfortem i wyposażeniem niewiele ustępuje produktom Maybacha! W części pasażerskiej samochodu, która jest, jak w każdej dużej limuzynie, oddzielona od stanowiska pracy kierowcy, znajdziemy cztery komfortowe skórzane fotele (oraz nieco mniej komfortową, trzyosobową kanapę). Pasażerowie mają do swojej dyspozycji dwa 32-calowe telewizory LCD, system audio składający się z ośmiu głośników oraz bezprzewodowych słuchawek, a także Wifi, kolorową drukarkę oraz telefon z systemem głośnomówiącym. Jednym słowem wszystko to, co potrzebne by zapracowany biznesmen poczuł się jak w swoim gabinecie.

Reklama

Amerykańska firma zwraca również uwagę, że wysokość wnętrza pozwala na wyprostowanie większości graczy NBA oraz zachwyca się silnikiem turbodiesla, który zapewnia zasięg 650 kilometrów... Niesamowite...

Zostań fanem profilu Moto i Poboczem na Facebooku. Tam można wygrać wiele motoryzacyjnych gadżetów. Wystarczy kliknąć w "lubię to" w poniższej ramce.

Oceń swoje auto. Wystarczy wybrać markę... Kliknij TUTAJ.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Nie | sprinter | Mercedes Sprinter

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje