Reklama

Majowy numer "Auto Moto"

Najnowsze "Auto Moto" już w sprzedaży.

A w nim m.in.: supertest nowego Audi A6, Porsche Cayman S w emocjonującym starciu z Subaru Imprezą WRX STI, francusko-niemiecki pojedynek w klasie praktycznych kompaktów, a także wszystko o ubezpieczeniach komunikacyjnych oraz o tym, jak nie wpaść za kierownicą w pułapkę "syndromu drugiego dnia".

W numerze również: używane SUV-y - prezentacje, porównania, cenne porady dla kupujących.

A6 - limuzyna multimedialna

Najnowsze dzieło Audi to nie tylko doskonale dopracowany, prestiżowy środek transportu o sportowym zacięciu. To także rozbudowana i - co szczególnie ważne - przyjazna w obsłudze platforma multimedialna na czterech kołach. Więcej w superteście Audi A6 3.0 TDI quattro.

Reklama

Eko-luksus

Lexus wkracza w świat kompaktów. I robi to w dość ekscentryczny sposób. Debiutuje w tym segmencie autem, które nie daje za wielkiego wyboru potencjalnym (zamożnym przecież,a więc wymagającym) klientom - paleta napędów zaczyna się i kończy na jednym: hybrydowym. Ale nie ma co narzekać, to znane i chwalone rozwiązanie rodem z Priusa. Jak w praktyce sprawdza się taka luksusowo-hybrydowa kompozycja?

Sport niejedno ma imię

Porsche Cayman S i Subaru Impreza WRX STI - tylno- kontra czteronapędowy przepis na wydajną produkcję adrenaliny w organizmie. Który z nich jest lepszy? I czy w ogóle da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi? Porównywane auta starły się nie tylko na torze, ale i w zwykłym, miejskim ruchu.

Kompaktowe potyczki

Zarówno autom francuskim, jak i niemieckim niejako "z automatu" przypisywane są pewne określone cechy. Te pierwsze mają się podobno charakteryzować awangardowym designem i miękkawym zawieszeniem, te drugie funkcjonują jako pozbawione polotu, ale za to solidne urządzenia do przemieszczania się z punktu A do punktu B. Czy na pewno tak to właśnie wygląda? W porównaniu opcję francuską reprezentują Citroen C4 i Renault Megane, niemiecką - Opel Astra i Volkswagen Golf.

Mądry Polak... przed szkodą

Ubezpieczenia komunikacyjne to skomplikowana sprawa. Mnóstwo tu zasadzek i kruczków, dzięki którym ubezpieczyciel może drastycznie ograniczyć kwotę odszkodowania lub w ogóle go nie wypłacić. Przeczytaj i nie daj się wyprowadzić w pole!

Procenty i promile

Alkohol potrafi krążyć w organizmie znacznie dłużej niż nam się wydaje. Zdradliwie dobre samopoczucie "następnego dnia" często powoduje, że bez obaw wsiadamy za kierownicę. Wystarczy jednak, że natkniemy się na policyjny patrol z alkomatem i sprawa kończy się utratą prawa jazdy oraz wieloma innymi przykrymi konsekwencjami. Jak postępować, żeby uniknąć tego typu kłopotów?

Używane SUV-y

Szeroko pojęta klasa SUV rozwija się w wyjątkowo szybkim tempie. Tego typu auta biją rekordy popularności wśród klientów, jednak oferowane w salonach nowe samochody są stosunkowo drogie. Na szczęście na rynku wtórnym jest coraz więcej ciekawych ofert - i to zarówno z wyższych, jak i z niższych półek. W poradniku dla kupujących: obszerny przegląd godnych uwagi modeli, szczegółowe prezentacje i porównania, polecane wersje, dane techniczne, oferta rynkowa, ceny, zalety, wady, typowe usterki oraz rankingi awaryjności.

Te i wiele innych ciekawych artykułów w najnowszym "Auto Moto". Już w sprzedaży!

Auto Moto
Dowiedz się więcej na temat: Grazia | Auto Moto | Auto-Moto

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy