Reklama

Ładniejsze subaru, nowy silnik

Subaru tribeca, które zapisało się w pamięci fanów motoryzacji jako jeden z najbrzydszych samochodów ostatniej dekady przechodzi kolejne modernizacje.

Po gruntownym liftingu, dzięki któremu samochód przestał wyglądać jak zbulwersowany nosorożec, tym razem, przyszła pora na silniki. Pod maską cieszącego oko modelu 2008 (samochód dostępny będzie w wersji pięcioosobowej i siedmioosobowej) znajdzie się nowy silnik.

Jednostka napędowa ma 3,6 l. pojemności i zgodnie z tradycją marki jest konstrukcją typu boxer. Przy 6000 obr./min silnik rozwija 258 KM, maksymalny moment obrotowy - 350 Nm uzyskiwany jest przy 4000 obr./min.

Tribeca z tym silnikiem przyspiesza do setki w czasie 8,9 s. i potrafi rozpędzić się do 207 km/h. Subaru optymistycznie szacuje średnie zużycie paliwa na 11,6 l./100 km...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: silnik | Subaru Tribeca

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy