Reklama

Japońska nuta

Mikro-kompaktowy samochód, Smart City Coupe został pokazany dziś w Tokio na oficjalnej prezentacji prasowej. Rainer Jahn, Prezes DaimlerChrysler w Japonii oraz Andreas Renschler, szef firmy Smart GmbH nie kryli zadowolenia z faktu, że malutki samochód od dziś pojawi się na japońskim rynku. Samochód ma 2,5 metra długości, półtora metra szerokości i może pomieścić dwie osoby. Napędza go turbodoładowany silnik o pojemności 598 ccm, współpracujący z sześciobiegową, automatyczna przekładnią. Cena tego samochodu na japońskim rynku wynosić będzie 1,3 miliona jenów, co jest równoważne prawie 12 tys. dolarów.

Mikro-kompaktowy samochód, Smart City Coupe doczekał się swojej premiery w Japonii. Dziś na oficjalnej prezentacji prasowej w Tokio, Rainer Jahn, Prezes DaimlerChrysler w Japonii oraz Andreas Renschler, szef firmy Smart GmbH nie kryli zadowolenia z faktu, że malutki samochód od dziś pojawi się w sprzedaży na japońskim rynku. Samochód ma 2,5 metra długości, półtora metra szerokości i może pomieścić dwie osoby. Napędza go turbodoładowany silnik o pojemności 598 ccm, współpracujący z sześciobiegową, automatyczna przekładnią. Cena tego samochodu na japońskim rynku wynosić będzie 1,3 miliona jenów, co jest równoważne prawie 12 tys. dolarów.

Reklama

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć Smarta.

Tu znaleźć można informacje o sportowej wersji smarta coupe.

Zdjęcia sportowego smarta coupe można zobaczyć w naszej mini-galerii.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: coupe | tokio | firmy | silnik | city | Smart

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama