Reklama

Idealne auto dla kobiety

Wielu mężczyzn jest przekonanych, że idealne auto dla kobiety powinno być małe i niezbyt szybkie. Jak bardzo to wyobrażenie mija się z rzeczywistością, pokazują same zainteresowane. Walka płci to zjawisko znane od niepamiętnych czasów. Toczy się na różnych płaszczyznach współczesnego życia. Codzienne potyczki przybierają na sile, gdy panie wkraczają na grunt teoretycznie zarezerwowany dla mężczyzn. Weźmy na przykład motoryzację. Wprawdzie mało która pani interesuje się technicznym aspektem tej dziedziny, ale urokowi samochodów nie oprze się prawie żadna. Efekt takiego stanu rzeczy widać w salonach dealerskich i komisach.

Kobiety coraz częściej same decydują jakim samochodem chcą jeździć, nie zdając się w tej kwestii jedynie na sugestię i wybór współmałżonka.

Do udziału w teście tygodnik Motor zaprosił pięć przedstawicielek płci pięknej. Przedstawiono im auta z różnych segmentów: od małego Fiata 500, ale z mocnym, 100-konnym silnikiem, przez sedana klasy premium aż po minivana i auto terenowe. Każda z pań testowała wybrany przez siebie samochód przez dwa dni. Refleksje po teście okazały się zaskakujące.

Okazuje się m.in., że płeć piękna równie dobrze czuje się za kierownicą modnego auta miejskiego, co sporego SUVa, czy auta sportowego...

Reklama

O szczegółach tego nietypowego testu dowiesz się z najnowszego wydania magazynu Motor.

tygodnik "Motor"
Dowiedz się więcej na temat: Auta | auto

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje