Reklama

Four Stroke Rumen

Na salonie we Frankfurcie swoje pojazdy prezentowały nie tylko największe koncerny. Nie brakło również mniejszych i mniej znanych producentów. Jednym z nich jest francuska firma Four Stroke, która przedstawiła samochód o nazwie Rumen.

Pojazd ten inspirowany był motoryzacją lat 30-tych ubiegłego wieku. Do tego okresu nawiązuje nie tylko stylizacja, ale również sposób produkcji - każdy pojazd będzie powstawał na indywidualne zamówienie klienta, według dostarczonej przez niego specyfikacji.

Rumen to styl lat 30-tych, jednak technologia jak najbardziej współczesna. Karoseria została zbudowana z włókna węglowego. Źródłem napędu jest trzycylindrowa jednostka o pojemności 700 ccm, która dzięki doładowaniu może osiągać 61, 75 albo 100 KM. Napęd przekazywany jest za pośrednictwem sześciobiegowej skrzyni sekwencyjnej na koła tylne. Samochód wyposażono w ABS, ESP, klimatyzację i skórzaną tapicerkę.

Firma planuje ekspansję na rynku europejskie i USA. Rumen ma być oferowany jako gotowy samochód oraz w zestawach do samodzielnego montażu.

Cena bazowa ma wynosić około 40 tysięcy euro za gotowy do jazdy pojazd.

Porozmawiaj na Forum.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: firma | Pojazd | four

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje