Reklama

Fiat 500 za 35 tysięcy?

Wprawdzie samochód zyskał już ogromną sławę i zdobył prestiżową nagrodę "Car of the year 2008", ale w Polsce oprócz pracowników zakładów w Tychach prawie nikt go jeszcze nie widział. Krajowa premiera tego maleństwa planowana jest 6 grudnia i zapewne wówczas po auto ustawią się kolejki dziennikarzy chcących sprawdzić możliwości najbardziej stylowego fiata na rynku. Ale nas w tych kolejkach nie będzie...

Ponieważ skromność nie jest naszą mocna stroną spieszymy donieść, że już od kilku dni urocza "pięćsetka" ma swoje honorowe miejsce pod naszą redakcją!

Obiecujemy, że gdy tylko prześwietlimy samochód pod wszystkimi możliwymi kątami przedstawimy Wam obszerną relację w postaci testu.

Póki co, wiedząc, jak ogromne zainteresowanie samochód wywołuje na drodze zapraszamy do obejrzenia naszych galerii.

Gdyby to jednak komuś nie wystarczyło, informujemy, że poza Turynem , nową pięćsetkę najłatwiej obecnie spotkać w okolicach osiedla Teatralnego w Krakowie...

Na koniec o cenie... której jeszcze nie znamy. Ale wiele wskazuje na to, że Fiat zdecyduje sie na zaoferowanie na naszym rynku wersji o niższym standardzie wyposażenia za... 35 tys. zł. Czy tak będzie przekonamy się 6 grudnia.

Reklama

Oceń swoje auto. Wystarczy wybrać markę... Kliknij TUTAJ.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje