Reklama

Ferrari 599 Handling GTE

Niewiele osób na świecie może powiedzieć, że ferrari 599 fiorano źle się prowadzi.

Ponieważ jednak lepsze jest wrogiem dobrego włoscy specjaliści przygotowali 599 z pakietem Handling GTE (Gran Turismo Evoluzione). Samochód ten, który debiutował w Genewie, ma zapewniać lepsze właściwości jezdne...

Modyfikacjom poddano więc głównie zawieszenie, które jest nieco niższe i bardziej sztywno zestrojone. Doprowadziło to m.in. do obniżenia środka ciężkości pojazdu, co ma znaczenie na szybko pokonywanych łukach.

Jednak zmiany w zawieszeniu to nie wszystko. Samochód otrzymał również poprawioną elektronikę, dzięki czemu silnik V12 jeszcze bardziej żywiołowo reaguje na gaz, a zautomatyzowana skrzynia biegów szybciej zmienia przełożenia.

Zmiany uzupełniły 20-calowe koła o specjalnym wzorze felg, nowy układ wydechowy, tylny dyfuzor i nowe fotele.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ferrari

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy