Reklama

Dla pań

Prawie 2/3 jeżdżących małą lancią Y to kobiety. Włoski producent nie zapomniał o paniach i wprowadza na rynek odmłodzoną wersję tego, wygodnego samochodu miejskiego. Nowa lancia Y będzie dostępna w czterech wersjach. Nam najbardziej spodobała się, najszybsza i najmocniejsza, czerwona "Y" elefantino.

To auto ma zaledwie 3,74 metra długości, przez co z łatwością znajdziemy dla niej miejsce do parkowania, nawet na najbardziej zatłoczonych ulicach. "Słoniątko", jak na sportowe(!) auto przystało, charakteryzuje się sztywnym zawieszeniem i miłym dla ucha pomrukiem 16-zaworowego silnika o pojemności 1,3 l i mocy 80 KM, który rozpędza czerwone auto do zawrotnej prędkości 174 km/h. We wnętrzu również znajdziemy elementy "sportowego ducha" małej "Y". Gruba kierownica została, podobnie jak gałka zmiany biegów, pokryta elegancką skórą.

Konsolę i deskę rozdzielczą umieszczono na środku, pomiędzy kierowcą, a pasażerem. Oznakowania na zegarach są w kolorze srebrnym, a w nocy świecą się na czerwono, co jeszcze bardziej podkreśla sportowy charakter lancii Y.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: auto

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy