Reklama

Debiut nowej Micry w Paryżu

Nissan podtrzymuje bardzo wysokie tempo we wprowadzaniu w życie swoich nowych pomysłów. Właśnie potwierdzono, że na zbliżającym się salonie samochodowym w Paryżu zadebiutuje najnowsza generacja Micry, co w przeciągu ostatnich 12 miesięcy jest już trzecią premierą Nissana (po Primerze i X-Trail). Niewielki samochód japońskiego producenta łączy w sobie ciekawy design i zaawansowane rozwiązania technologiczne. Projekt auta powstał przy współpracy inżynierów z Japonii i Europy, natomiast produkcją pojazdu zajmie się brytyjska fabryka Nissana w Sunderland.

W porównaniu do swojej poprzedniczki nowa Micra nieco urosła. Rozstaw osi zwiększył się o 72 mm, co zaowocowało przestronniejszym wnętrzem. Dzięki przesuwanej tylnej kanapie można regulować przestrzeń na korzyść pasażerów siedzących z tyłu lub też bagażu.

W bogatym wyposażeniu Micry znalazły się takie rozwiązania jak: wycieraczki samoczynnie reagujące na deszcz, automatyczna klimatyzacja, czy też "inteligentny klucz". To ostatnie urządzenie pozwala na otwarcie/zamknięcie pojazdu i uruchomienie silnika bez potrzeby włożenia żadnego kluczyka, czy też karty. System automatycznie wykrywa obecność "inteligentnego klucza" w odległości 80 cm od samochodu i automatycznie otwiera drzwi auta. Potem wystarczy tylko wcisnąć przycisk umieszczony na desce rozdzielczej aby uruchomić silnik.

Więcej szczegółów poznamy podczas prezentacji tego auta w Paryżu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Paryż | Auta | debiut

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje