Reklama

Coś dla fanów offroadu

Na rynku pojawił się właśnie nowy, lipcowy numer czasopisma OFF ROAD PL Magazyn 4x4.

Znajdziecie w nim między innymi:

Ford Flex - Jazda Rodzinna

Ford ostro próbuje nadrobić swoje zaległości w klasie crossoverów. Po opisywanym już Edge przyszła kolej na siedmioosobowego Fleksa. Pod masywną bryłą wyraźnie nakreślonego nadwozia kryje się technika wyznaczająca dziś standard tego typu pojazdów.

Mercedes ML 1997-2005 - Alabama Mercedes

Kupno używanego Mercedesa ML wymaga przezorności. Jest on wprawdzie luksusowy, ale też łatwo może stać się skarbonką bez dna. Ujawniamy mocne i słabe strony Merca z Alabamy.

Amortyzator - budowa i działanie (cz. 2) - Zanim kupisz

Reklama

Jednym z najważniejszych elementów zawieszenia są amortyzatory. Pomagamy w ich wyborze z szerokiej oferty wielu producentów wyspecjalizowanych w off-roadowym rynku.

Ramsey Croatia Trophy 2007 - Polacy na tle rajdu

Tegoroczna edycja popularnego rajdu Croatia Trophy wzbudziła spore kontrowersje wśród polskich załóg. Jeden z zawodników wyjaśnia dlaczego.

Expedycja Mahrab - Na zachód i południe

Expedycja Mahrab 2006 to wyprawa, której uczestnicy przemierzyli Północną Afrykę w poszukiwaniu prawdy o tamtejszej rzeczywistości - oto co odkryli...

GG Quad - Ścigacz ściągacz

Szwajcaria jest prawdziwą wylęgarnią pojazdów, które nie dają się zaszufladkować. Przedstawiamy GG Quada, który jest bardzo szybką krzyżówką quada z motocyklem.

Jeep Truck - Więcej niż robotny

Powojenna historia Jeepa jest bogata w modele, których przeznaczeniem była nie tylko rekreacja - tak jak dziś, ale także ciężka praca w kapitalistycznej gospodarce.

OFF-ROAD PL
Dowiedz się więcej na temat: 4x4 | ford | Off | off road | off-road

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy