Reklama

BMW M4 w wersji kabrio! Niezwykle szybkie i ładne

BMW opublikowało właśnie pierwsze oficjalne informacje dotyczące modelu M4 w wersji z otwartym nadwoziem. Auto zadebiutować ma jeszcze w tym miesiącu na salonie w Nowym Jorku.

Samochód, podobnie jak coupe, napędzany jest sześciocylindrowym, rzędowym silnikiem 3,0 l Twin Power Turbo. Jednostka rozwija 425 KM i dysponuje maksymalnym momentem obrotowym 406 Nm. Moc przenoszona jest na koła tylnej osi za pośrednictwem sześciostopniowej ręcznej, lub siedmiostopniowej, zautomatyzowanej przekładni M-DCT.

Reklama

W zależności od zastosowanej przekładni sprint do 100 km/h zajmuje autu 4,4 s lub 4,2 (M-DCT) s. Prędkość maksymalna została elektronicznie ograniczona do 250 km/h.

BMW M4 Cabrio wyposażono w twardy, składany elektrohydraulicznie dach. Transformacja auta w kabriolet zajmuje 20 s i może odbywać się w czasie jazdy z prędkością do 18 km/h. Po złożeniu dachu pojemność bagażnika wynosi 220 l.

Auto zadebiutuje oficjalnie za kilka tygodni, na salonie motoryzacyjnym w Nowym Jorku. Samochód trafić ma na rynek latem bieżącego roku. Ceny i wyposażenie BMW M4 Coupe nie są jeszcze znane.

Polub MOTO INTERIA na Facebooku. Tam znajdziesz więcej zdjęć, ciekawostki i... konkursy. Do wygrania wkrótce samochód na weekend!. Wystarczy kliknąć TUTAJ.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy