Ferrari Purosangue na pierwszym oficjalnym zdjęciu

Niemal wszyscy producenci, kojarzeni wyłącznie z samochodami sportowymi, mają już w swojej gamie SUVa. Jeszcze w tym roku dołączy do nich Ferrari, które właśnie podzieliło się pierwszym zdjęciem Purosangue.

Na temat tego modelu słyszeliśmy już od dawna, ale do tej pory były to głównie nieoficjalne doniesienia. Teraz doczekaliśmy się nareszcie pierwszej oficjalnej informacji ze strony Ferrari. Włoski producent zamieścił na swoim Instagramie tajemnicze zdjęcie, pod którym napisał:

Samo zdjęcie przedstawia, skryty w dużej mierze w mroku, przód czerwonego samochodu. Uwagę zwraca głównie nietypowy układ świateł - jakby niewielki smukły reflektor, przechodził w nieco większy, umieszczony poniżej, połączony z biegnącą przez całą szerokość auta szczeliną.

Reklama

Dopiero po rozjaśnieniu zdjęcia, dostrzegamy muskularną maskę, wielki wlot powietrza w dolnej części zderzaka oraz zaskakująco duże lusterka. Auto sprawia wrażenie masywnego, co potwierdza, że mamy do czynienia z Purosangue - pierwszym SUVem marki. Chociaz, jak wynika ze szpiegowskich zdjęć, auto będzie raczej typem smukłego crossovera, przypominającego bardziej uterenowionego shooting breaka, niż klasycznego SUVa.

Póki co nic więcej na temat tego modelu nie wiemy. Premiera nastąpi jeszcze w tym roku, ale na rynku Purosangue pojawi się najpewniej dopiero w 2023 roku.

Pomagajmy Ukrainie - ty też możesz pomóc

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ferrari | Ferrari Purosangue

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy