DS 4 OPÉRA - wersja jeszcze bardziej wyjątkowa

Cała gama DS 4 została odświeżona wraz z pojawieniem się nowej specyfikacji OPÉRA, dostępnej w DS 4 i DS 4 CROSS.

informacja prasowa

Nowa specyfikacja OPÉRA

Symbolizująca doświadczenie DS Automobiles, OPÉRA jest wzbogacona o skórzane fotele o wysokiej gęstości Criollo Brown Nappa Leather z tapicerką o wzorze zegarka. Przednie fotele są podgrzewane, chłodzone i posiadają funkcje masażu.

Model ten plasuje się na szczycie oferty z bogatym wyposażeniem: DS ACTIVE SCAN SUSPENSION z kontrolowanym tłumieniem, szyberdach, elektrycznie sterowana klapa tylna z dostępem bez użycia rąk, laminowane szyby przednie i tylne, bezprzewodowe ładowanie oraz aluminiowe pedały i podnóżek.

DS DRIVE ASSIST 2.0 jest dostępny w opcji i zawiera nowe funkcje, takie jak półautomatyczna zmiana pasa ruchu, umożliwiająca automatyczną i bezpieczną zmianę pasa w zakresie prędkości od 70 do 180 km/h za pomocą prostego naciśnięcia kierunkowskazu oraz dostosowanie zalecanej prędkości.

Reklama

Wersje PERFORMANCE LINE i PERFORMANCE LINE + podkreślają swój charakter: plakietki DS Automobiles, DS 4 i E-TENSE na grillu i klapie tylnej są teraz czarne. Dolne okładziny drzwi mają kolor Textured Black.

Zasięg bezemisyjny dla DS 4 E-TENSE 225 zwiększony do 62 km

Dostępne są trzy układy napędowe: E-TENSE 225 plug-in hybrid, PureTech 130 benzyna i BlueHDi 130 Diesel.

DS 4 E-TENSE 225 ma teraz zasięg bez emisji wynoszący 62 kilometry w cyklu łączonym WLTP (wzrost o 13%). Wzrost ten wynika z udoskonalonej kontroli oprogramowania.

W trosce o uproszczenie i wzbogacenie gamy, nowa specyfikacja BASTILLE zastępuje ofertę BASTILLE i BASTILLE +, wprowadzając wykończenie Basalt Black z efektem skali, oświetlenie PolyAmbient, wstawki z wytłoczeniem Platinum Clous de Paris oraz zamkniętą konsolę środkową. Tylne otwory wentylacyjne obejmują dwa nowe porty USB, które są dodawane do tego poziomu. Na zewnątrz krata jest teraz w kolorze Gloss Black z chromowanymi końcówkami diamentów, natomiast z tyłu wprowadzono chromowane listwy z dyfuzorem Gloss Black.

Informacja prasowa
Dowiedz się więcej na temat: DS | DS 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama