Reklama

Polskie drogi

Krakowski Rynek Główny niczym świat z GTA

Sceny rodem z gier serii GTA rozegrały się tej nocy na krakowskim rynku. Kierowca Dacii został ujęty.

To był zwykły, letni wieczór. Na Rynku Głównym w Krakowie w okolicach godziny 3 w nocy było niewiele osób. Ale nagle ten błogi spokój został zakłócony przez ryk silnika Dacii.

Kierowca Dacii na monitoringu

W mediach społecznościowych krakowskiej Straży Miejskiej pojawił się film utrwalony przez jedną z kamer miejskiego monitoringu. Oto widzimy jak kierowca samochodu osobowego wjeżdża na Rynek Główny. Kierujący na widok strażników miejskich na moment zatrzymuje auto. W następnej chwili jednak postanawia odjechać, przejeżdżając przez sam środek Rynku. Po drodze jeszcze potrąca jednego z interweniujących strażników. Cała akcja trwała kilkadziesiąt sekund.

Reklama

Nagi uciekinier

Operator monitoringu miejskiego zaalarmował okoliczne partole oraz śledził kierowcę Dacii Duster na obrazie z kolejnych kamer. W okolicy ulicy Mikołajskiej funkcjonariuszom udało się zajechać drogę uciekinierowi. Wtedy kierowca opuścił pojazd i zaczął uciekać pieszo. Całkiem nago.

Niesfornego obywatela udało się ująć przy ulicy Floriańskiej dzięki wspólnej akcji strażników i pracowników MPO akurat działających w tym miejscu. Do aresztowanego mężczyzny wezwano karetkę i policję. Pod eskortą został on zabrany do szpitala w celu przeprowadzenia szczegółowych badań.

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: brawurowa ucieczka | szalony kierowca

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy