Rynek paliw

Jak zatankować na Orlenie 30 groszy taniej? Jest jeden warunek

​Od poniedziałku, w ramach promocji, na stacjach Orlenu można zatankować 30 groszy taniej. Trzeba jednak spełnić jeden warunek.

  • Wakacyjną promocję Orlen zapowiedział już w zeszłym tygodniu. Skierowana jest ona wyłącznie dla użytkowników programu lojalnościowego Orlenu VITAY. 
  • Przewiduje ona trzy tankowania miesięcznie do 50 litrów paliwa każde, z rabatem 30 groszy na litrze. 
  • Promocja będzie obowiązywała do końca sierpnia.

Rabat na paliwo na Orlenie tylko dla członków programu VITAY

Użytkownicy aplikacji VITAY mogą taniej tankować już od dzisiaj, czyli 27 czerwca. Natomiast właściciele kart VITAY muszą poczekać do 1 lipca.

Reklama

Jeśli ktoś dodatkowo posiada kartę dużej rodziny, wtedy będzie mógł zatankować nie 30, a 40 groszy taniej. Zniżka liczona jest od ceny widniejącej na pylonach.

Promocja na Orlenie. 300 litrów paliwa przez dwa miesiące

W sumie w ramach promocji na jedną kartę VITAY będzie można zatankować przez dwa miesiące 300 litrów. To oznacza, że - zakładając obecne ceny - zamiast 2400 zł wydamy na paliwo 2310 zł. Wykorzystując więc promocję do maksimum oszczędzimy w dwa miesiące 90 zł.

Czy Orlen będzie tracił na każdym litrze sprzedanego w promocji paliwa? Tego, niestety nie wiadomo. Prezes PKN Orlen, pytany ile koncern zarabia na litrze  sprzedawanego w Polsce paliwa, odmówił odpowiedzi, zasłaniając się tajemnicą przedsiębiorstwa.

Rekordowy zysk Orlenu

Orlen w pierwszym kwartale 2022 roku wypracował zysk netto w wysokości 2,8 mld zł, czyli o 1 mld zł więcej rok do roku.

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ceny paliw | Orlen | Daniel Obajtek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy