Polskie drogi

Zasnął i doprowadził do czołowego zderzenia

Trzy osoby trafiły do szpitala po tym jak 24-letni kierujący saabem nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia ze skodą. Prawdopodobnie przyczyną niebezpiecznego manewru 24-latka było zaśnięcie za kierownicą.

Do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło we wtorek w miejscowości Góra Grabowiec na Lubelszczyźnie.

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci, kierujący pojazdem marki Saab 24-letni mieszkaniec gm. Grabowiec nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku pojazdem marki Skoda, za kierownicą którego siedział 40-latek. Prawdopodobnie przyczyną zdarzenia było zaśniecie 24-latka za kierownicą.
Do szpitala zostali przewiezieni kierujący i pasażer jadący skodą oraz pasażerka saaba. Jak się okazało po wykonanych w placówce służby zdrowia badaniach, uczestnicy kolizji doznali jedynie niegroźnych potłuczeń. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że obaj kierujący biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi.

Reklama

Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów z uwagi na powstałe w nich uszkodzenia.

Szczegółowy przebieg zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność na drodze.

Policja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy