Polskie drogi

Wypadł z drogi na prostym odcinku. Zginął

Policjanci ze Szczytna (warmińsko-mazurskie) od wczesnych godzin porannych w poniedziałek pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło na drodze krajowej 57 koło Dębówka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 26-letni kierowca skody na prostym odcinku drogi zjechał na skraj jezdni i uderzył w drzewo.

Jak podała policja ze Szczytna, mężczyzna podróżował sam. Na skutek odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Obecnie mundurowi ustalają jego tożsamość. Czynności na miejscu wypadku prowadzone były pod nadzorem prokuratora.

Parę minut po godzinie 2:00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie, z którego wynikało, że na trasie Szczytno - Dębówko doszło do wypadku samochodowego.

Na miejsce pojechali policjanci. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący pojazdem marki skoda, jadąc w kierunku miejscowości Dębówko, na prostym odcinku, zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Pojazd dachował. Na miejscu kierowcy siedział 26-letni mieszkaniec Szczytna. Na skutek odniesionych obrażeń zmarł na miejscu.

Reklama

Śledczy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny pojazdu, zabezpieczyli ślady oraz przesłuchali świadków. Teraz wyjaśniać będą dokładne przyczyny i okoliczności wypadku.

 ***

PAP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy