Polskie drogi

Wjechał BMW wprost pod ciężarówkę

Dwie osoby ranne i zniszczone pojazdy - to skutki groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do jakiego doszło w poniedziałek w Podosiu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki BMW wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na skrzyżowaniu doprowadził do zderzenia z ciężarówką.

Po godzinie 5:00 dyżurny łukowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło w Podosiu (woj. lubelskie). Ze zgłoszenia wynikało, że ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym, a kierowca jednego z aut jest zakleszczony wewnątrz pojazdu.

Na miejscu policjanci ustalili, że 48-letni kierujący ciągnikiem siodłowym marki Daf z naczepą, uderzył w samochód marki BMW, którym kierował 28-letni mieszkaniec gminy Wola Mysłowska. Samochód ciężarowy po zderzeniu z osobówką zjechał z jezdni i uderzył jeszcze w przydrożne drzewa. Kabina ciężarówki oderwała się od podwozia i uwięziła kierowcę.

Mężczyzna został uwolniony przez strażaków przy użyciu specjalistycznego sprzętu i odwieziony do szpitala. Z obrażeniami ciała do szpitala trafił również 28-latek kierujący osobówką. Po badaniach lekarskich okazało się, że życiu kierowców nie zagraża niebezpieczeństwo.
Pracujący na miejscu wypadku policjanci wstępnie ustalili, że kierujący samochodem bmw 28-latek, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu samochodowi marki Daf, przez co doprowadził do zderzenia.

Reklama

Teraz prowadzący postępowanie ustalą szczegóły i okoliczności wypadku a sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Policja/Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy