Polskie drogi

Tragiczne czołowe zderzenie. Zginął kierowca BMW

​Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze krajowej nr 12 w Kajetanowie. 41-letni kierujący BMW X3 zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka tirem. Kierowca osobówki zginął na miejscu.

Do wypadku doszło w poniedziałek tuż po godzinie 18:00. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący BMW X3, jadąc od strony Radomia wyprzedzał ciąg pojazdów poruszających się przed nim. Na łuku drogi zderzył się czołowo z jadącym od strony Puław ciągnikiem siodłowym marki Daf. W wyniku zderzenia obydwa pojazdy wypadły z drogi i znalazły się w pobliskim rowie, a BMW dachowało.

Kierowcę BMW, za pomocą specjalistycznego sprzętu z samochodu wydostali strażacy. Mimo natychmiast podjętej akcji reanimacyjnej, nie udało się uratować życia 41-letniego mieszkańca Lublina. Drugi z kierowców, 56-letni mieszkaniec gminy Końskowola nie odniósł poważnych obrażeń. Był trzeźwy.

Reklama

Na miejscu wypadku, policjanci pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności służbowe. Droga była zablokowana, funkcjonariusze kierowali ruch na objazdy w Bronowicach i Anielinie.

Policja/Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy