Polskie drogi

Pojechała przez rondo na wprost. Rozbiła auto, raniła pasażera

W miejscowości Kajetanówka (woj. lubelskie) na nowo budowanym rondzie doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Kierująca audi przejechała przez rondo na wprost uszkadzając samochód. W wyniku tego zdarzenia pasażer samochodu trafił do szpitala.

30 listopada około godziny 22:00 dyżurny łęczyńskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na nowo budowanym rondzie w miejscowości Kajetanówka. Należy dodać, że było to już kolejne tego dnia zdarzenie na tym rondzie. Kilka godzin wcześniej doszło na nim do drobniejszej kolizji.

Funkcjonariusze na miejscu wstępnie ustalili, że jadąca samochodem Audi A6 od strony Łęcznej w kierunku Milejowa, 33-latka z gminy Piaski przejechała na wprost przez rondo. Kobieta nie zwróciła uwagi na to, że skrzyżowanie przez które przejeżdżała, zostało przebudowane na rondo, zaś na okolicach ronda prowadzone są jeszcze prace budowlane. Mimo ostrzeżeń o konieczności ograniczenia prędkości i ustąpienia pierwszeństwa przejazdu nie zdążyła wyhamować przez rondem.

Reklama

Samochód, przejeżdżając na wprost przez rondo, został poważnie uszkodzony. Kierująca podróżowała z mężczyzną i 5-letnim dzieckiem. 35-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Piaski, został przetransportowany do szpitala z obrażeniami kręgosłupa i głowy, dziecku nic się nie stało, podobnie jak kierującej. Kobieta była trzeźwa.

INTERIA.PL/Policja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy