Polskie drogi

Łódź. Policjanci odzyskali warte 380 tys. zł BMW

Policjanci z Łodzi odzyskali skradzione w Kutnie BMW M5. W trakcie przeszukania znaleziono również tablice rejestracyjne i części od innych poszukiwanych samochodów.

Do kradzieży pojazdu doszło 19 października. Ze wstępnych ustaleń wynikło, że skradzione BMW M5 może znajdować się na terenie gminy Rzgów. Informacje te się sprawdziły i jeszcze tego samego dnia policjanci odzyskali pojazd.

Po sprawdzeniu numeru VIN policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Łodzi specjalizujący się w zwalczaniu przestępczości samochodowej, potwierdzili, że jest to ten sam samochód, który skradziono w Kutnie. Miał zdemontowane tablice rejestracyjne, a we wnętrzu znaleziono włączone zagłuszarki sygnału GPS. Właściciel pojazdu oszacował wartość strat na ponad 380 000 złotych.

Reklama

Podczas przeszukania posesji policjanci znaleźli tablice rejestracyjne oraz części pochodzące od trzech innych pojazdów. Są to samochody skradzione w październiku 2021 roku na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego.

Policjanci cały czas pracują nad sprawą w celu ustalenia osób, które miały związek z kradzieżami pojazdów. Sprawcom grozi do pięciu lat więzienia. 

***

INTERIA.PL/Policja
Dowiedz się więcej na temat: BMW | BMW M5 | policja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy