Polskie drogi

Jeden łoś, troje rannych, trzy rozbite samochody!

Trzy rozbite pojazdy i trzy osoby w szpitalu to bilans wypadku, jaki wydarzył się w miejscowości Kołacze na drodze krajowej nr 82 w woj. lubelskim.

Do zdarzenia z udziałem łosia doszło w sobotę, na drodze krajowej nr 82 między Włodawą a Lublinem.

Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że przed jadącego w kierunku Włodawy Opla Astrę wbiegł łoś. Doszło do potrącenia zwierzęcia, które całą swoją masą, przetoczyło się przez pojazd, spadając na przeciwległy pas ruchu.

Na skutek uderzenia Opel został mocno zniszczony, kompletnemu rozbiciu uległa przednia szyba, mocno wgnieciony został również dach. Kierująca tym samochodem kobieta przejechała bez widoczności jeszcze kilkaset metrów (!), a następnie czołowo zderzyła się z prowadzonym również przez kobietę Seatem Cordobą.

Reklama

Dodatkowo, w tym samym czasie, prowadzący Renault mężczyzna, usiłując ominąć leżącego na jezdni łosi, wjechał do przydrożnego rowu.

Na skutek wypadku, droga przez kilka godzin była całkowicie zablokowana. Kierujący zostali zbadani na stan trzeźwości - byli trzeźwi. Obie kobiety oraz pasażer Opla z obrażeniami ciała trafili na obserwację do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Zwierzę nie przeżyło wypadku.

INTERIA.PL/Policja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy