Polskie drogi

Czołowe zderzenie z dużym traktorem

​Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na ulicy Gliwickiej w Boniowicach na Śląsku. Po czołowym zderzeniu samochodu z traktorem, do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierowca audi.

Policjanci z ruchu drogowego tarnogórskiej komendy zostali wezwani do wypadku drogowego, do którego doszło na ulicy Gliwickiej w Boniowicach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 24-letni kierowca samochodu osobowego marki Audi, na prostym odcinku drogi zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku dużym ciągnikiem rolniczym. 

31-letniemu kierowcy traktora nic się nie stało, natomiast kierowca samochodu osobowogo został ranny i trafił do szpitala.

Na miejscu wypadku pracowali strażacy i ratownicy medyczni, którzy udzielali pomocy poszkodowanym oraz tarnogórscy policjanci, którzy zabezpieczali miejsce zdarzenia oraz zorganizowali objazdy dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. 

Reklama

Na chwilę obecną żaden z kierowców nie przyznaje się do tego, aby zjechał na przeciwległy pas ruchu. Śledczy z tarnogórskiej komendy wyjaśniają teraz jaki był dokładny przebieg zdarzenia.

Policja/Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama