Polskie drogi

140 km/h przy ograniczeniu 40 km/h. I na haju

Policjanci z drogówki ze Zgorzelca w miejscowości Jagodzin zauważali pirata. W miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h, jechał z prędkością 140 km/h.

Policjanci z drogówki ze Zgorzelca  w miejscowości Jagodzin zauważali pirata. W miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h, jechał z prędkością 140 km/h.

Kierujący pojazdem zignorował próbującego zatrzymać go do kontroli policjanta i zaczął uciekać. Podczas ucieczki wykonywał wiele niebezpiecznych manewrów, m. in. zmuszał jadących z przeciwnego kierunku do zjeżdżania na pobocze. Po kilku kilometrach policjanci zatrzymali pirata drogowego, którym okazał się 40-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej. 

Zachowanie mężczyzny wzbudziło podejrzenie policjantów, co do stanu, w jakim się znajduje. Przeprowadzone badanie wykazało, że jest on pod wpływem środków odurzających.

Kierowca został zatrzymany i stracił swoje uprawnienia do kierowania pojazdami. 40-latek stanie teraz przed sądem, gdzie odpowie za wszystkie popełnione wykroczenia, a przede wszystkim za kierowanie samochodem pod wpływem narkotyków, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Reklama
Policja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy