Jazda (bez)alkoholowa

Kompletnie pijana przyjechała na zakupy. Narobiła szkód

​Ponad dwa promile alkoholu to wynik badania stanu trzeźwości u 39-latki, która kierując audi próbowała wjechać na parking znajdujący się w okolicach jednego z zamojskich marketów budowlanych.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 39-latka najpierw wjechała w znak drogowy, później otarła się o ogrodzenie sklepu, uszkadzając przy tym przęsła i stojącą tam latarnię oświetlającą ekspozycję, a następnie zaparkowała samochód na pobliskim parkingu. 

Na szczęście w wyniku bezmyślnego postępowania 39-latki nikt nie ucierpiał, ona sama również nie doznała żadnych obrażeń.

Teraz za jazdę "na podwójnym gazie" 39-latka odpowie przed sądem. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2. Uwadze sądu nie umknie również to, że kierując w takim stanie uszkodziła znak, ogrodzenie i latarnię.

Apelujemy o zachowanie trzeźwości za kierownicą. Kiedy pijany kierowca traci panowanie nad pojazdem stanowi zagrożenie nie tylko dla siebie ale również dla innych uczestników ruchu, których przypadkiem napotka na swojej drodze.

Reklama
Policja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy