Reklama

Sainz wygrał w Rumunii

Carlos Sainz został zwycięzcą Rajdu Europy Centralnej.

Hiszpański kierowca volkswagena na ostatnim etapie obronił się przed atakami Stephane'a Peterhansela w mitsubishi.

Przed startem do ostatniego odcinka specjalnego obu kierowców dzieliło tylko 18 sekund. Francuz popełnił jednak małe błędy nawigacyjne, co kosztowało go trochę czasu, w efekcie czego na mecie zameldował się ponad 1.5 minuty po Hiszpanie. W klasyfikacji generalnej przewaga Sainza wynosiła 2 minuty i 1 sekundę.

Zwycięstwem Volkswagena zakończyła się również bitwa o 3. miejsce. Niemiec Dieter Depping pokonał w niej o 54 s Luca Alphanda (Mitsubishi).

Reklama

Wśród motocyklistów zwyciężył Francuz David Casteu, który wyprzedził Chilijczyka Francisco Lopeza (obaj KTM).

Najszybszym kierowcą quada okazał się Francuz Hubert Deltrieu na Polarisie. Natomiast wśród ciężarówek zwyciężył Holender Hans Stacey na MAN-ie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: francuz | sainz

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy