Reklama

Kościuszko powiększa przewagę w RSMP S1600

Załoga Michał Kościuszko i Jarosław Baran reprezentująca barwy zespołu Suzuki Chłopskie Jadło Team ukończyła 6 Rajd NIKON na 5 miejscu w klasyfikacji generalnej i 2 w S1600.

Tym samym Michał Kościuszko mając na swoim koncie 17 punktów umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji RSMP w kategorii S1600.

W trakcie dwóch etapów zawodnicy pokonali łącznie ponad 200 km kilometrów oesowych w okolicach Wałbrzycha. "Jestem bardzo zadowolony z wyniku który uzyskaliśmy. Drugie miejsce w S1600 umacnia mnie na prowadzeniu w tej kategorii w RSMP. Cieszę się, że dowiozłem punkty do mety, bo nie był to łatwy rajd. W walce o cenne sekundy towarzyszyła nam loteria doboru opon i zmienność pogody szczególnie w pierwszym dniu." powiedział Michał Kościuszko.

Reklama

"Jestem zadowolony z tego startu, szczególnie czuję osobistą satysfakcję z 3 czasu, który Michał wykręcił w "generalce" na Jodłowniku. Próbowaliśmy zdobyć punkty w klasyfikacji generalnej walcząc z Oleksowiczem, niestety zabrakło1,5 sekundy abyśmy znaleźli się na 4 miejscu." dodał Jarek Baran.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne