Chcesz wejść w nieznany świat motoryzacji? Masz na to szansę

Chcesz wejść w nieznany świat motoryzacji? Masz na to szansę Weź udział w naszym konkursie "Przeżyj przygodę z Interia Team", wygraj wyjazd na słynny tor wyścigowy Red Bull Ring w austriackiej miejscowości Spielberg i pokonaj liczące 4,326 kilometrów długości okrążenie - 10 ekscytujących zakrętów i dwie długie proste - w czasie poniżej 1 min 8,337 s, czyli krótszym, niż uczynił to w 2003 r. w swoim Ferrari Michael Schumacher.

 Zgoda, poprawienie lub choćby zbliżenie się do rekordowego osiągnięcia legendarnego Schumiego może być trudne, ale sama możliwość zobaczenia miejsca, które  jest areną Grand Prix Austrii, dotknięcia asfaltu, po którym jeżdżą najlepsi kierowcy Formuły 1, uczestnictwa w szkoleniu w jeździe wyścigowej, stanie się niezapomnianym przeżyciem. Już zawsze na samą myśl o nim poczujesz miłe uderzenie adrenaliny.

A może wolisz Circuit de SPA-Francorchamps w malowniczych Ardenach?  Kultowy dla miłośników wielkich prędkości tor, którego dzieje sięgają roku 1922. 28 sierpnia na jego trasę po raz kolejny wyjadą bolidy F1, rywalizujące w Grand Prix Belgii. Będziesz tam wcześniej, bo już w maju! Wystarczy, że pomysłowo, lepiej od innych uzasadnisz, dlaczego ci na tym zależy.

Wyślij SMS pod numer 72068 (koszt 2 zł + VAT), w treści wpisz INTEAM. a następnie A lub B.

Reszty dowiesz się z poniższego filmu i TUTAJ.

Regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ.

            

INTERIA.PL

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy