6 tys. zł kary za używanie nawigacji na wakacjach. Policjant się nie zawaha

Ręce osoby trzymającej kierownicę samochodu, obok na konsoli zamocowany smartfon wyświetlający mapę nawigacyjną z trasą dojazdu.
Chwila nieuwagi może zamienić wakacje w koszmar. Chodzi o nawigację123RF/PICSEL 123RF/PICSEL

Spis treści:

  1. Korzystasz z nawigacji? Uważaj na policję
  2. Mandat za korzystanie z nawigacji na telefonie
  3. Wysokie kary za korzystanie z telefonu
  4. Jak uniknąć mandatu? Jest na to jeden sposób

Korzystasz z nawigacji? Uważaj na policję

Mandat za korzystanie z nawigacji na telefonie

Wysokie kary za korzystanie z telefonu

Jak uniknąć mandatu? Jest na to jeden sposób

Zobacz również:

Volkswagen T-Cross – najlepszy mały SUV z NiemiecPaweł RygasINTERIA.PL