Za dużo pasażerów? Kierowca wezwie policję

Gdy będzie za dużo pasażerów, kierowca ma wzywać policję
Gdy będzie za dużo pasażerów, kierowca ma wzywać policjęAdam Burakowski Reporter
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?