Zlikwidowana złodziejska dziupla

​Policjanci z Legnicy, Wrocławia oraz Niemiec zlikwidowali dziuplę samochodową znajdującą się na terenie powiatu legnickiego. Wartość zabezpieczonego mienia oszacowano na kwotę nie mniejszą niż 500 tys. euro.

Współpraca policjantów z kilku komend z Polski oraz Niemiec, którzy rozpracowywali osoby zajmujące się przestępczością samochodową, przyczyniło się do ujawnienia i zabezpieczono znacznej ilości podzespołów i części samochodowych pochodzących z pojazdów skradzionych na terenie Niemiec.

Policjanci weszli na teren jednej z posesji na terenie powiatu legnickiego, gdzie zatrzymano trzy osoby podejrzane o nabywanie i ukrywanie aut i części pochodzących z kradzieży. Zabezpieczone elementy zostały już przekazane do ekspertyzy mechanoskopijnej, ustalane będzie ich dokładne pochodzenie. 

Reklama

Na ten moment ustalono, że ujawnione przez policjantów części pochodzą z 29 pojazdów skradzionych na terenie Niemiec o szacunkowej wartości nie mniejszej niż 500 tys. euro.

Za paserstwo w stosunku do mienia znacznej wartości grozi kara do 10 lat więzienia.

***

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

Zagłosuj i wygraj. CODZIENNIE CZEKA OD 20 000 zł do 40 000 zł! 

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!


Policja/Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy