Złapany na gorącym uczynku. Chciał ukraść katalizator

​Gorzowscy policjanci ruchu drogowego wracając ze służby zatrzymali mężczyznę próbującego wyciąć katalizator z jednego z samochodów. 23-latek usłyszał zarzut usiłowania kradzieży. Grozi mu do pięciu lat więzienia - poinformował Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp.

"Funkcjonariusze sprawdzą teraz, czy mody człowiek nie dopuścił się wcześniej podobnych przestępstw" - zapowiedział Jaroszewicz.

Policjanci naszli złodzieja, kiedy podczas minionego weekendu wracali do domu po nocnej służbie. Zaparkowali samochód przy ulicy Okulickiego i zauważyli w pobliżu mężczyznę, który szedł w roboczym kombinezonie z torbą podróżną.

Mężczyzna w końcu podszedł do zaparkowanego fiata, położył się pod autem i włączył latarkę. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy z piłą do metalu w ręku.

"Zaraz potem na miejscu pojawił się patrol i zabrał go na komendę. O próbie kradzieży został powiadomiony właściciel fiata. Gdyby nie policjanci, jego auto zostałoby uszkodzone i musiałby ponieść spore koszty naprawy" - zakończył Jaroszewicz.

Reklama

***

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

Zagłosuj i wygraj. CODZIENNIE CZEKA OD 20 000 zł do 40 000 zł! 

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

PAP/INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy