Reklama

V60 i kolarz Szmyd

W krakowskim hotelu Sheraton odbyła się premiera nowego volvo V60. Pojazd, który zaprezentowano światu kilka miesięcy temu, ma być kolejnym krokiem do zmiany wizerunku marki.

Volvo chce, by ich samochody kojarzyły się już nie tylko z bezpieczeństwem, ale też ze sportem. Dlatego właśnie wszystkie V60 oferowane są z zwieszeniem typu "dynamic", które zapewniać ma jak najlepsze czucie drogi. V60 dostępne jest również z napędem wszystkich kół (AWD), który w przypadku najmocniejszej wersji - T6 - znajduje się na wyposażeniu standardowym.

By podkreślić związki marki ze sportem, twarzą modelu został najlepszy polski kolarz - Sylwester Szmyd. Sportowiec, który z uwagi na napięty terminarz startów większość czasu spędza poza granicami kraju, odebrał z rąk przedstawiciela krakowskiego dealera marki - Pawła Wadowskiego - kluczyki do nowego V60. Nasz kolarz będzie mógł użytkować auto przez rok.

Wkrótce nowe volvo trafi także do naszej redakcji.

Zostań fanem naszego profilu na Facebooku. Tam można wygrać wiele motoryzacyjnych gadżetów oraz już niebawem... samochód na weekend z pełnym bakiem! Wystarczy kliknąć w "lubię to" w poniższej ramce.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Volvo V60

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy