Reklama

Uderzyli mercedesem w peugeota, zabili 2 osoby i uciekli

Dwie młode kobiety zginęły w wypadku, do którego doszło w poniedziałek wieczorem w Straszęcinie k. Dębicy (Podkarpackie).

W samochód, którym podróżowały, uderzył mercedes. Kilku mężczyzn, którzy nim jechało, uciekło z miejsca wypadku. Poszukuje ich policja.

Jak poinformował rzecznik podkarpackiej policji podkom. Paweł Międlar, mercedesem podróżowało prawdopodobnie czterech mężczyzn.

"Po wypadku uciekli, porzucając samochód. Poszukujemy ich. W wypadku ranny został kierowca peugeota, którym jechały ofiary. Został przewieziony do szpitala" - dodał.

PAP
Dowiedz się więcej na temat: młode kobiety

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy