Reklama

Tragiczny wypadek w Warszawie, ranni piesi

Kierowca, który na ulicy Modlińskiej w Warszawie wjechał w dwóch pieszych, a potem zbiegł, sam zgłosił się na policję.

Poinformował o tym Program Trzeci Polskiego Radia rzecznik prasowy stołecznej policji Maciej Karczyński.

Mężczyźnie zbadano zawartość alkoholu we krwi, jest trzeźwy. Maciej Karczyński dodał, że sprawca wypadku nie potrafi wyjaśnić, dlaczego uciekł z miejsca zdarzenia.

Do wypadku, w którym dwie osoby zostały ranne, w tym jedna ciężko doszło doszło rano przy ul. Mehoffera - zderzyły się tam dwa samochody; jeden z nich po kraksie wjechał w przystanek.

Edyta Adamus z biura prasowego stołecznej policji mówiła wcześniej IAR, że jeden z samochodów osobowych nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z Mercedesem, który wjechał na chodnik. Jechał tak około stu metrów, uderzył w dwie osoby idące chodnikiem. Według jednego ze świadków, to jadący z bardzo dużą prędkością mercedes wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle.

Reklama

Mężczyźni poszkodowani w wypadku przebywają w szpitalu. Policjanci cały czas pracują na miejscu zdarzenia.

IAR/PAP
Dowiedz się więcej na temat: tragiczny wypadek

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy