Reklama

To jest nowy fiat z Polski!

Wiemy już jak wyglądać będzie nowy fiat 500. Jego produkcja w Tychach ma wystartować już za kilka miesięcy. Samochód ten będzie stylizacyjnym rozwinięciem prototypowego trepiuno.

Również w polskiej fabryce powstawać będzie nowy ford ka. Oba pojazdy będą dzielić kluczowe podzespoły. Na podobną współpracę zdecydowały się Peugeot-Citroen i Toyota (miejskie aygo, C1, 107).

Fiat 500 zadebiutuje dokładnie 50 lat po swoim imienniku, który zmotoryzował powojenną Italię.

I już teraz przygotowywane są różnego rodzaju wydawnictwa poświęcone nowej "pięćsetce". Zdjęcia, które reprodukujemy pochodzą właśnie z przygotowywanego katalogu akcesoriów "500" przeznaczonego dla dealerów Fiata.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Fiata | fiat | Fiat 500

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy