Reklama

Tak wygląda nowe BMW!

Chris Bangle odszedł już z BMW, ale jego ręka widoczna jest w najnowszym samochodem, który zaprezentowany będzie przez bawarską firmę na salonie samochodowymwe Frankfurcie nad Menem.

Mowa o pojeździe o nazwie BMW 5 gran turismo. Jest to auto zaliczane to popularnego w ostatnim czasie segmentu... międzyklasowego. Łączy ono w sobie elementy sedana, kombi, crossovera i SUV-a. Sam producent twierdzi, że auto należy do klasy... progressive activity sedan (PAS). Co to oznacza w praktyce? Że auto ma nadwozie typu fastback i jest nieco wyżej zawieszone, lokując się między X5 i klasyczną 5-tką.

BMW 5 gran turismo ma pięciodrzwiowe, czteroosobowe nadwozie oraz spory bagażnik o pojemności 430 litrów. Tylne fotele mogą zostać przesunięte do przodu o 10 cm, dzięki czemu pojemność przestrzeni bagażowej rośnie do 570 litrów oraz złożone co daje 1650 litrów pojemności. Dostęp do bagażnika zapewnia dwuczęściowa klapa. Podobnie jak w nowej skodzie superb można ją otworzyć niczym w sedanie lub jak w fastbacku - razem z tylną szybą.

Nowa "piątka" w odmianie GT ma 5 metrów długości i 1.55 wysokości, jest więc o 7 cm krótsza od BMW 7, ale aż o 15 cm dłuższa od X5.

Nowe BMW 5 gran turismo na filmie:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chris Bangle | auto | BMW

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy