Reklama

Tak wygląda (kawałek) colorado!

Chevrolet uchylił rąbka tajemnicy, prezentując zdjęcie z fragmentem nowego pickupa colorado, którego oficjalna premiera odbędzie się przed 32. Międzynarodowym Salonem Motoryzacyjnym w Bangkoku, rozpoczynającym się 25 marca.

Model ten to zapowiedź średniej wielkości pickupa nowej generacji. W 2010 r. segment pickupów stanowił 43% wszystkich samochodów sprzedawanych w Tajlandii. Nowy model colorado wejdzie do sprzedaży pod koniec tego roku.

"Pickupy odgrywają ważną rolę na większości rynków południowoazjatyckich" - powiedziała Susan Docherty, wiceprezes GMIO ds. sprzedaży, marketingu i obsługi posprzedażnej. "Nigdzie nie jest to bardziej widoczne niż w Tajlandii, gdzie takie półciężarówki jak colorado zakorzeniły się w lokalnym stylu życia. Wydawało się naturalne, aby nasz zupełnie nowy model pokazać po raz pierwszy właśnie w Tajlandii." Oceń swoje auto. Wystarczy wybrać markę... Kliknij TUTAJ.

Zostań fanem naszego profilu na Facebooku. Tam można wygrać wiele motoryzacyjnych gadżetów. Wystarczy kliknąć w "lubię to" w poniższej ramce.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama