Reklama

Szalone pojazdy bliźniaków

To zapewne najbardziej zakręceni bliźniacy na świecie. Bracia projektują, a potem budują najbardziej niesamowite maszyny, jakie kiedykolwiek mogłeś ujrzeć!

Skonstruowali już m.in. miniczołg, wpisany do Księgi Rekordów Guinnesa w kategorii "najmniejszy terenowy pojazd opancerzony" i wytrzymały terenowy pojazd z superdoładowaniem, zaprojektowany do jazd w głębokich tunelach górniczych.

Jednak bracia nie zajmują się tylko budową pojazdów. Pracują także nad mechanizmem, który może pomóc żołnierzom na polu walki! Dragon tail to przypominające dzidę urządzenie, które może przyczepiać się do podejrzanych pojazdów i odciągać je na bezpieczną odległość.

Bliźniacy Howe, pracujący z żonami (które też są zresztą siostrami) oraz lojalną kadrą pracowników, inwestują wszystkie środki w swoje wynalazki. Żaden pomysł nie jest "zbyt pomylony" lub "zbyt nieprzemyślany" - wszystkie trzeba zrealizować.

Reklama

Jednak każdy sukces lub porażka kolejnych wynalazków może przesądzić o triumfie lub upadku niewielkiego warsztatu braci, a tym samym nadszarpnąć ich własny, domowy budżet!

Kolejne odcinki filmów pt. "Szalone pojazdy bliźniaków" (ang.: Battle Machine Bros) można ogladać na Discovery Channel, we wtorki o godz. 18:00.

Dowiedz się więcej na temat: bliźniacy | pojazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama