Reklama

Śmierć dziewczyny na motocyklu

Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło w niedzielę w miejscowości Groblice koło Oławy (Dolnośląskie).

Jak powiedział dyżurny z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, zderzyły się dwa motocykle i samochód osobowy. Na miejscu zginęła pasażerka jednego z motocykli.

Wypadki w tym miejscu zdarzają się niestety często. Dlaczego? Samochody i motocykle, jadące zarówno w kierunku Wrocławia jak i Oławy, właśnie w okolicach Groblic natrafiają na kilkukilometrowy odcinek prostej, równej drogi. Wtedy najczęściej próbują wyprzedzać, i to nierzadko na "trzeciego", bagatelizując przepisy, oznakowanie i bezpieczeństwo innych.

Reklama

Jaki był powód dzisiejszego wypadku? To wyjaśni policjne dochodzenie.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy