Reklama

Policja przyjechała po tablicę...

Wczoraj na ul. Jana Pawła II w Krakowie znaleźliśmy tablicę rejestracyjną. "Zgubił" ją zapewne jakiś samochód. Wiemy jaki to problem z jej dorobieniem.

Postanowiliśmy więc oddać ją właścicielowi. Ba. Ale jak go znaleźć?

Macie jakiś pomysł?

Z ostatniej chwilii

Tak jak sugerowaliście w komentarzach o fakcie znalezienia tablicy rejestracyjnej poinformowaliśmy policję. Panowie w radiowozie zasugerowali abyśmy o znalezisku powiadomili dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie dzwoniąc pod numer 997. Tak też uczyniliśmy.

Godzinę później po tablicę przyjechali policjanci. Po spisaniu naszych danych pojechali - miejmy nadzieje - szukać właściciela feralnej rejestracji...

Namaluj sobie rejestrację...

Mogę zamówić ale 2 sztuki

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kraków | policja

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy