Reklama

Plombowanie samochodów

Proponowane zmiany w brytyjskim prawie mają umożliwić tamtejszym władzom ściąganie należnych pieniędzy bezpośrednio z kont kierowców. W najdrastyczniejszych przypadkach samochody będą plombowane.

Według najnowszych danych, co roku do Skarbu Państwa nie wpływają z tego tytułu dziesiątki milionów funtów; to setki milionów złotych: Szykuje nam się drakońskie prawo, ale prawo jest po to, aby go przestrzegać. Mam na swym sumieniu kilka mandatów, ale za nie zapłaciłem. Myślę, że inni powinni postępować podobnie - mówi jeden z brytyjskich kierowców.

Oprócz uszczuplenia stanu konta, ci którzy nie płacą mandatów mogą też trafić na czarne listy osób, którym odmawiać się będzie w banku kredytów.

Porozmawiaj na Forum.

Reklama

RMF

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy