Reklama

Peugeot dla szejka

Każdy producent samochodów stara się oferować wszystkie dostępne na rynku wersje pojazdów. W przypadku Peugeota są to małe modele 106 i 206, kompaktowe 307, reprezentujące klasę średnią 406 i luksusowe 607. Ale jest jeszcze jedna wersja, która nie ma raczej szans na rynkowy sukces, ale zaliczy Peugeota do producentów samochodów luksusowych. Pojazd ten to 607 Paladine, który powstał jako wydłużona wersja topowej 607.

Nietypowość tej konstrukcji, odróżniająca go od innych modeli, polega na możliwości samodzielnego składania dachu i podróżowanie samochodem w wersji ...cabrio. Nie jest to jednak klasyczne chowanie dachu, jak w innych pojazdach. Za naciśnięciem przycisku mamy bowiem możliwość złożenia dachu tylko nad tylnymi siedzeniami i pozostawienie zabudowanej przestrzeni dla kierowcy. Tym samym samochód wcale nie musi być tylko biurem na kółkach, ale może stać się oazą spokoju i spełnieniem marzeń.

Jak przystało na luksusowy model możemy oczekiwać najlepszego wyposażenia. Nie dziwi więc elektryczne ustawienie foteli, podgłówków i ... podnóżków. Nie dziwi także osobne ustawienie klimatyzacji dla lewej i prawej strony tylnych siedzeń (!), półek kryjących filiżanki, czy dwóch linii telefonicznych.

Reklama

Jeżeli jednak ktoś potrzebuje namiastki biura może w paladine oczekiwać komputera, połączonego internetem z giełdą, czy odwrócenia fotela przedniego, aby przeprowadzić rozmowę.

Jeżeli jedzie sam, wówczas siedemnastocalowy komputerowy ekran może służyć jako wyświetlacz DVD, można również wykorzystać wysokiej klasy sprzęt Hi Fi i rozkoszować się jazdą. Model ten w pełni spełnia bowiem hasło: "zaprojektowany by cieszyć". Szkoda, że z racji ceny cieszyć będzie zapewne tylko jakiegoś bogatego szejka...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Peugeot

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy