Reklama

Nowy cadillac CTS coupe

Na salonie samochodowym w Los Angeles Cadillac oficjalnie zaprezentował swoje najnowsze dziecko - model CTS w wersji coupe.

Auto zbudowano w oparciu o płytę podłogową modelu sedana. Takie same są m.in. przednie lampy, grill oraz konsola wewnętrzna. Coupe jest jednak wyraźnie niższy od limuzyny oraz nieco dłuższy (o ok. 5 cm).

W podstawowej wersji samochód napędzany będzie 3,6 litrowym V6 produkcji GM o mocy 304 KM. Moment obrotowy 370 Nm przenoszony będzie przez sześciostopniową manualną skrzynię na oś tylną. Samochód dostępny będzie również w wersji z napędem na cztery koła.

CTS na filmie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Alex Minsky | Cadillac | coupe | Cadillac CTS

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy