Reklama

Motocyklista potrącił policjanta

Jadący z nadmierną prędkości motocyklista potrącił na warszawskim Wale Miedzeszyńskim policjanta, który próbował zatrzymać go do kontroli.

Funkcjonariusz trafił do szpitala - poinformowała stołeczna policja.

Do zdarzenia doszło po godzinie 13. Jak poinformował rzecznik KSP Maciej Karczyński, motocyklista jechał zbyt szybko. W miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 70 km/h jechał ok. 120 km/h.

- Według wstępnych ustaleń, kiedy policjant próbował go zatrzymać zwolnił. Później przyspieszył potrącając funkcjonariusza - dodał Karczyński.

Policjant trafił do szpitala. Ma ogólne potłuczenia. 26-letni motocyklista został kilka minut później zatrzymany. Nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Prawdopodobnie nie ma też uprawnień do kierowania motocyklem. Był trzeźwy.

Reklama

O podobnym wypadku, gdy policjant wyszedł na drogę pod rozpędzony motocykl, skutkiem czego doszło do potrącenia (zarówno funkcjonariusz, jak i motocyklista trafili do szpitala) pisał serwis Poboczem.pl

W naszym serwisie prezentowaliśmy natomiast film, na którym widać, jak wybiegający na jezdnię policjant o mały włos doprowadziłby do dużego karambolu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje