Reklama

"Mistrzyni kierownicy" potrzebowała 27 manewrów, żeby zaparkować auto

Jedna z krążących wśród kierowców opinii głosi, że statystyczna kobieta cofając skręca kierownicę w losowo wybraną stronę, by następnie czujnie obserwować, co będzie się działo z autem i w zależności od tego reagować...

Oczywiście każde tego typu uogólnienie ma w sobie znamiona arogancji, ale nawet wśród zagorzałych feministek spotkać można panie, które otwarcie przyznają, że parkowanie sprawia im pewne problemy. Zwłaszcza, jeśli w dane miejsce trzeba się wcisnąć tyłem...

Przykłady? Mieszkanka Konstancji w Rumuni potrzebowała wykonać aż 27 manewrów, żeby zaparkować swój samochód.

Może nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że ulica była prawie pusta, a miejsc do parkowania pod dostatkiem. Rekordowo długie parkowanie zajęło mieszkance Konstancy ponad 5 min., a film z jej wyczynem - nagrany telefonem rozbawionego sąsiada - stał się hitem internetu.

Reklama

(TVN X-news)

Kolejny film też zdaje się potwierdzać te obiegowe opinie. Z góry zaznaczamy, że zdecydowaliśmy się na jego publikację nie dlatego, by podśmiewać się z postawionych w trudnej sytuacji niewiast. Wręcz przeciwnie - jesteśmy pełni uznania dla determinacji i opanowania obu pań... W roli głównej poczciwy Opel Corsa, mistrzem drugiego planu - Volkswagen Passat B3. Co ciekawe, to jedyne pojazdy na całym parkingu, które stały w zakresie wytyczonych miejsc postojowych.

Polub MOTO INTERIA na Facebooku. Tam znajdziesz więcej zdjęć, ciekawostki i... konkursy. Do wygrania wkrótce samochód na weekend!. Wystarczy kliknąć TUTAJ.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL