Reklama

Mini w Krakowie

W sobotę w Krakowie miłośnicy i posiadacze samochodów marki MINI spotkali się na I Krakowskim Zlocie MINI Dobrzański.

W imprezie, która miała charakter gry miejskiej, wzięło udział 25 załóg MINI z całej Polski.

W sobotę rano kolumna samochodów MINI wyruszyła rano spod salonu MINI Dobrzański przy al. Jana Pawła II 43. Uczestnicy zlotu przejechali ulicami Krakowa i okolic, zatrzymując się po drodze w najatrakcyjniejszych punktach miasta, gdzie czekali na nich przewodnicy, którzy opowiadali o Krakowie. Trasa przejazdu obejmowała: Kopiec Kościuszki, Rynek Główny, klasztor benedyktynów w Tyńcu i Kryspinów.

Zlot miał charakter gry miejskiej. Jego uczestnicy musieli rozwiązać kilkanaście zadań i zagadek związanych z Krakowem. Zwycięzcy zostali nagrodzeni akcesoriami samochodowymi. Na zakończenie zlotu wszystkie pojazdy stanęły w szeregu przed salonem MINI Dobrzański.

Reklama

I Krakowski Zlot MINI Dobrzański został zorganizowany z okazji otwarcia pierwszego w Małopolsce salonu MINI. Jest to również pierwszy, samodzielny salon marki MINI w Polsce. Według właścicieli Kraków jest miastem ludzi dynamicznych i nowoczesnych, którzy docenią motoryzacyjną klasę samochodów MINI.

Na uroczystość otwarcia przybyło prawie 200 osób, wśród gości był obecny Andreas Biehler, dyrektor generalny BMW Polska (marka MINI należy do BMW Group). Firmie MINI Dobrzański zależy na integrowaniu środowiska sympatyków samochodów MINI i chce, aby Zlot MINI Dobrzański na trwałe wpisał się w kalendarz wydarzeń Krakowa.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że w końcu MINI zawitało do Krakowa, co więcej, jest to pierwszy salon poza siecią BMW, który został poświęcony wyłącznie marce MINI. Mamy nadzieję, że krakowscy klienci są gotowi na przyjęcie MINI!" - powiedział Pan Andreas Biehler, Dyrektor Generalny BMW Polska.

Dowiedz się więcej na temat: zlot | Kraków

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy